25 Eylül 2013 Çarşamba

Bizimkisi 'Acılı' Bir Dostluk =)

Baharla tanışıklığımız sanırım 2 yılı dolduracak. Tanışmamız nahoş şartlar altında gerçekleşse de ben taa o zamanlar onun nasıl biri olduğunu, karakterinin nasıl temiz ve sağlam olduğunu yazdığı kelimelerden anlamıştım. Bazen böyledir yazdıklarından bile hissedersiniz o kişinin nasıl bir insan olduğunu. Benim için de Bahar öyle bir insan oldu. Yazdıklarıyla tanıdım onu ilk önce.

Bahar kim derseniz eğer; eski asyanotları.blogspot.com adresinin yeni seulme.blogspot.com  sahibesi iyi mi iyi şeker mi şeker bir insan. Sanırım bazı kişiler bu konuda hem fikir olmayacaktır. Zira Bahar'da benim gibi kelimelerini karşısındaki insan için eğip bükmeyen birisi. Zaten onu bu kadar sevmemin öncelikli sebebi de bu. 

Şimdi bunları neden mi yazıyorum. Benim rameni ne kadar sevdiğimi sağır sultan bile duydu sanırım :D Bahar da bu zaafımı bildiğinden annesi geçen hafta koreden dönerken bana bii sürü ramen gönderdi yine :) Yine diyorum çünkü sanırım bu bana gönderdiği üçüncü parti. Tabii ki her seferinde ramenin yanında şeker şeker hediyelikler, koreye özgü değişik yiyeceklerde gönderiyor. Daha öncekilerin fotoğraflarını alamamıştım ama bu sefer tüketmeden hemen fotoğrafladım.

Bu yazımla da bir kez daha çok çok çok teşekkür ederim canım. Benim için anlamı çok büyük. Yazsam, çizsemde eksik kalacak. Ama sen biliyorsun benim ne kadar mutlu olduğumu.Yeni chopsticklerime bayıldım. Bendekiler epey eskimişti fotoğraftan sonra açıp bir çiftini çıkarttıım ^^ Poşet kilitlerimi de severek kullanacağım :)


Yeni çorabım ve kağıt yüz maskelerim. Bu yazımı yazarken bir tanesi suratımda. Anlaşılan o ki korelilerin yüzleri bizden daha büyük ve yuvarlak! resmen kocaman geliyor yüzüme maskeler :D 


Peperom ve miss gibi şeftali kokan el kremim. Hangisini yesem karar veremedim :D El kremi o kadar güzel kokuyor ki neredeyse tadına bakacaktım euheuhee


BB kremlerim ve yanılmıyorsam diş fırçalıklarım ^^ Yanılıyor muyum Bahar? Nasıl da şekerler ama ♥


Baharcım sayende korenin tatlılarını, tuzlularını tatma fırsatım oldu. Ama ilk defa sayende içeceklerini de tadacağım. Sana soruyorum sık sık onun tadı nasıl bunun tadı nasıl diye sanırım ilk elden tecrübe edeceğim bu sefer :) Açıkçası hem heyecan hem de merak var şu anda. Tadını bilmediğin bir içeceği içmenin duygusu da bambaşkaymış :)


Taaaaa tammmm ve karşınızda caaaanımmm ramenlerim ^^ Alt sıradan sondan ikincisi çoktan tarihe karıştı bile :) Türkiye'de bu ramenlerin tadına bir tek Leader ve Shin ramen yaklaşıyor. Hatta Shin ramen aroma ve lezzet bakımından koredeki ramenlere çok daha yakın. Ama bu ramenler.... İşte bu ramenler Bahar'la acı dolu arkadaşlığımızın şahidi euheuehuehuehee Şaka bir yana ramen sevilmez mi yahu :) Ben çok seviyorum ve Baharcım sayende bu şahane lezzetleri tadabiliyorum.

Arkadaşlığımızın dostluğumuzun uzun seneler sürmesini diliyorum. Bir gün yüzyüze görüşmek, sarılamak da olur inşallah kaderde :)
6 yorum:

 1. Bir ara benim de Güney Kore-kolikliğim vardı. Ama sonra ne olduysa... Geçti:)
  Çok güzel şeyler göndermişler size, iyi günlerde kullanın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güney Kore kolikliğim yok benim ^^ Sadece değişik kültürleri tanımayı çok seviyorum. Tanımak öğrenmek istediklerimin başında da Kore geliyor. Yoksa bizim akılsız genç kızlarımız gibi koliklik yok bende. sadece seviyorum o kadar ;)

   Sil
 2. yüz maskendeki resim jyj değil mi?
  ah canım bu maskeleri kullandığı için mi bu kadar yakşıklıymış ki jea joong <3 :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fotoğrafta görünmüyor ama 3. kişi olarak da Yoochun var :D İnsan Kullanmaya kıyamaz valla :D Maskeler ilk kullanımda değilde düzenli kullanımda epey etkili sanırım. İç gıcıklayıcı böyle vıcık vıcık falan :P

   Sil
 3. Ne kadar şanslısın :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...