16 Eylül 2010 Perşembe

Mavi Mavi Masmavi....
Şimdi buraya yeryüzünde kullanılan tüm dillerde özür dilerim yazmak istiyorum. Çünkü çook değer verdiğim önceden tanımadığım ama artık tanıyıp yüreğimde en güzel yerde sakladığım canım dostum Mavi'mle Temmuz ayının 10'nun da buluşmuştuk. Araya giren bu kadar zaman zarfında bu buluşmamış-tanışmamız hakkında birkaç satır karalamam yazmam gerektiğini biliyordum. Ancak araya giren bazı problemler sebebiyle elim klavyeme ancak uzanabildi.

İşte o güzel günün anısını Mavi'm BURADA çok harika bir şekilde anlatmış. O günü çok değerli anılarla bitirdik. Sonradan düşününce Mavi'me o rameni yemesi için ısrar ettiğime pişman oldum. Keşke seni çok iyi bildiğim bir Karadeniz lokantasına götürseydik. Zaten Ablamdan bu konuda fırça yedim. :D Ama affetmişsindir beni dimi :)

Mavicim canım blogunda o güzel gün için yazdığın yorumda "Ay nasıl tatlı bir insan diycemmm gelicek evet öyleyim diyicek" demiştin benim için. İşte şimdi bu geç güncelleme için bana ne dersen sana tek bir cevabım olacak 'YES I AM'

Eğer sevdiysen bizi yine gel İstanbul'a hep gel. Unutma, kapımız sana açık her daim. Birgün bizde geleceğiz senin yanına söz. Çünkü bizde seni çok sevdik. Mavi kadar berrak, mavi kadar anlamlı, mavi kadar derin...

6 yorum:

 1. =) güne güzel başladım sayende.
  Abla fırçası ye,iyidir o :D Biz ablalar olarak birbirimizi tutacağız her zaman :D Ama rameni yediğime pişman değilim,takılıyorum sadece.
  İstanbul'a her zaman gelesim var ama işte birisi TRabzon mu İstanbul mu diyo. Karar ver tatilde tek bir yere gidebilirsin. Bu iki tercih arasında kaldığım için ayrı düşeceğiz bir süre.
  Ama size kapım her zaman açık. Misafirperverliğimden şüphen olmasın. Ankarayı gezdireceğim daha size :)
  Bizi böyle uzaklarda karşılaştırdı ya
  kader utansın demek istiyorum sadece =)

  YanıtlaSil
 2. Ablalar Birliğimi kuracaksınız benim başıma kız :D :D Bende olsam Trabzon'u seçerdim doğrusu hele hele face de gördüğüm fotolardan sonra İstanbul'a hiç gelmesen yeridir. Misafirperverliğini sömürmeyi çok arzu ediyoruz. Bakalım kısmet ne zamana ;) Uzak olmak önemli değil, insan yüreğinde saklıyor ya sevdiğini gerisi önemli değil ;)

  YanıtlaSil
 3. Ya ben iki kere buluştum ama yazamadım :( Tatlılarımızın fotosunu bilem çekmiştim. Arada kaynadı bebeğim Mavim affet unniyi. Senin için bir tek post hazırlayamazdım daha iyisini yapayım derken kaldı öyle :(

  YanıtlaSil
 4. :) yok yahu sorun değil. Ankara'ya gelin sizzzz başka bişey istemem.

  YanıtlaSil
 5. mimleidm seni şeker=)

  http://pudratozu.blogspot.com/2010/10/mim-kimin-yerinde-olmak-istersin.html

  YanıtlaSil
 6. çok özledi blog alemi seni, dön geri:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...