15 Temmuz 2010 Perşembe

Biriken Güncellemeler...

Evet evet biliyorum blogumla istediğim kadar ilgilenemiyorum şu ara. Halbuki aklımda güncelleme yapmaya yetecek yüz milyon tane konu mevcut. Lakin şöyle bir sıkıntı yaşıyorum bu aralar. YAZAMIYORUM! Yazamıyorum tek kelimeyle. İçimden gelmiyor demiyim de sanki tıkanıp kalmış gibiyim.

Sanırım bunun sebebi iş yerinde yaşadığım yoğun stres dolu günler. Sıkıntılı olunca ve kendimi de deşarj edemeyince sanırım bunun yansıması kalemime yansıyor. İşte bu sebeple yazmıyorum, yazamıyorum canlar.

Ama sözüm söz Arwen'ime, Mavi'me , Lafea'ma ve tabii ki biricik AŞKIM'a güncelleme sözüm var.

Yarın akşamdan itibaren yıllık izmini kullanmak üzere 1 haftalığına yokum. Yokluğumda sağa sola göz kulak olun. Gong'uma yanaşanın kulaklarını çekin, dönüşümü özlemle bekleyin emi :D :P Şaka bir yana iyice dinlenip taptaze bir ben olarak geri dönmek istiyorum.

Ayrıca sözüm söz sık güncelleme bol bol yorum yapacağım ;) ;)

Kendinize iyi bakın.

3 yorum:

  1. Beni burada bırak git tamam mı? Gong yok sana o benim oldu artık. Yokluğunda ona çok iyi bakacağıma emin olabilirsin :D Git eğlen falan demiyorum. Beni özle, dayanama geri gel :E :E

    YanıtlaSil
  2. hadi haddiii. bitmedi mi tatil :P

    YanıtlaSil
  3. Tatil biteli çok oldu da başka şeyler var şu ara. Yazamıyorum moralim çok bozuk. Bazı sorunlar vardı biliyorsun. Anlayacağın inceldiği yerden koptu ;)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...