10 Nisan 2010 Cumartesi

Takip Etmeyenin Ojesi Bozulsun :D

http://kizsalmevzular.blogspot.comBilenler bilir ancak bilmeyenlere bu güzel blogu tanıtmayı önce kendime sonra canım arkadaşım LaFea'ma borç bilirim.

Hepimiz hayatlarımızda her zaman süslü püslü olamıyoruz. Özellikle buna zamanı, fırsatı,imkanı yada isteği olmayan arkadaşlarımız var. Ben sanırım 'zamanı+isteği' olmayanlar katagorisindeyim. :D Elime rimelimi bile almaya üşendiğim günlerin sayısı azımsanamayacak kadar çoktur emin olabilirsiniz. Ama zaten her şeyin doğalı güzeldir :P  Yoksa değil midir??

İşte bu şeker insan blogunda yazdığı yazılarla 'Kızsal Mevzularımıza' samimi bir bakışla güzel yazılar yazıyor. Okuması zevkli, izlemesi zevkli, yorumlaması daha bir zevkli. Yani diyeceğim o dur ki sizde takip listenize mutlaka eklemelisiniz.

P.S. : LaFea'm hani o Kittyli çamaşır takımı varya gözüm kaldı yemin ederim. Bak eğer bana bir güzellik düşünmüyorsan çok pis bozuşacağız seninle heeee :D

2 yorum:

  1. siyah olanda benimde aklım kaldı çaktırma ^^'

    YanıtlaSil
  2. Ama hani siz anlamazdınız ya ben blogu açarken öyle dediniz hatunlar :p O hediyeler de kokoşlara gidecek :p sizin için daha entellektüel hediyelerim olacak :) Çağlaşim ayrı tabe unutmadım :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...