24 Kasım 2010 Çarşamba

First Love ~ Gong Yoo OST

İzleyin, dinleyin :)  Hem film hakkında bir fikriniz olur hemde Gong Yoo'muzu stüdyoda izleme imkanınız olsun. Ayrıca 00:36 saniyede kameraya bakış atıyor ya... İşte orada ekranımdan elimi sokup yanaklarını mıncırasım geliyor.  Allahım ne şeker şeysin sen öyle... :)
Not: Bu postu yayınladığımda blogu görüntüleyen toplam 9.999 kişi olmuş  :)

20 Kasım 2010 Cumartesi

Ölürüümmm....

Yorum yok... Sözün bittiği yerdeyim... Ölmek ve dünyaya Gong Yoo'nun sağ elinin işaret parmağı olarak tekrar gelmek istiyorum :)

16 Kasım 2010 Salı

Yenilesi Ojeler :)))Canım dostum LaFea'nın ameliyatından önce Cevahir Alışveriş merkezinde buluşup favori mekanımız olan Sofia'da İtalyan makarnası yedik. Çooook lezizdi doğrusu. Dertleştik, paylaştık ve son dedikoduları anlattık :) Bir süre önce Kızsal blogunda hediye dağıtacağını duyuran sevgili arkadaşımın başının etini yiyiyordum itiraf ediyorum. :D Hani bana hediye diye... :) Buluşmamızda benim hatun kapmış birbirinden şeker ojeleri almış getirmiş bana. Öyle güzel renkleri var ki kapaklarını açıp içesim geliyor :D Ojelere bayıldığımı bir kez daha buradan söylemek istiyorum. Aslında söylememe de gerek yok sanırım. Hiç bir güç bana yukarıdaki oje çekimlerini yaptıramazdı. Dostluk+Yenilesi Ojeler işte itici güç diye ben buna derim :)

Eeee hediye dedin nerede peki diyorsan ilk çıkış BURADAN ;)

9 Kasım 2010 Salı

Get Well Soon ~ LaFea'ma Geçmiş Olsun :)Canım arkadaşım LaFea yarın küçük bir operasyon geçirecek. Ameliyatında yanında olamasam da sonrasında yanındayım kuzum. En kısa zamanda iyileşip benimle Gong Yoo kavgasına girişmen lazım. Zira çekişme çok kuvvetli hele ki ŞU POZU gördükten sonra :D Yani sözün özü lafın kısası tez zamanda ayağa kalkıp iyileş. Seviliyorsun Kuzu...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...